Telegram канал NET.Ярмарка


NET.Ярмарка - Торговая площадка Ваших предложенийОбъявленияКомпьютерыПродам

WTS: комплект на s775 EVGA 650i Ultra

Страниц: [1]
Печать
Автор Тема: WTS: комплект на s775 EVGA 650i Ultra  (Прочитано 3670 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят это объявление.
newbe
Продавец
***

Репутация: +11/-0
Offline Offline

Сообщений: 233

Автор объявления

Email
« : Сентябрь 25, 2017, 00:00:25 »

Продам комплект на 775.

Материнська плата EVGA nf 650i ultra з 6-фазним контролером живлення процессора 122-CK-NF66-T1 https://www.evga.com/articles/356.asp

Процесор - C2D e7500 (стабільно працює на 3.8 GHz).

Матплата з нюансом - не працюють інтегровані USB. Тому доукомплектую pci-контролером на 5 USB. Але ОС з USB не ставиться, USB бачаться тільки з-під ОС.
Установка Windows XP з-під DOS з DVD вимагала танців з бубном (подекуди BSOD у процесі). Тому краще мати вже встановлену ОС. Тоді працює без проблем.
Модифіковані 45 nm Xeon підтримує, але тільки без розгону, це особливість цього чіпсета, реально вдається хіба дещо розігнати пам'ять. BSEL-mod не пробував.

MB+usb-controller + CPU E7500 - 850 грн.
MB+usb-controller + CPU Xeon E5440 - 1250 грн.

Час на тестування і манібек - 14 діб.

Телефонуйте нуль96485сім05сім.


[вложение удалено Администратором]
« Последнее редактирование: Ноябрь 09, 2018, 00:34:37 от newbe » Записан
newbe
Продавец
***

Репутация: +11/-0
Offline Offline

Сообщений: 233

Автор объявления

Email
« Ответ #1 : Февраль 14, 2018, 11:12:01 »

UP
Записан
tIGeR
Родился здесь
*******

Репутация: +214/-5
Offline Offline

Сообщений: 3 476


« Ответ #2 : Февраль 14, 2018, 11:39:03 »

материнка - считайте труп, процу цена 3 копейки, а вы хотите 850 грн?
вы оцениваете свой юсби контроллер в 750 грн?
Записан

мои товары здесь:
http://lifengoods.prom.ua/
050-163-37-00
Felis Domestica
Администраторы
Родился здесь
*******

Репутация: +255/-12
Offline Offline

Сообщений: 16 863



Расположение:
Сєло Полтава


WWW
« Ответ #3 : Февраль 14, 2018, 14:12:37 »

В чем выгода взять мать с полудохлым чипсетом за 850, если до 800 можно найти мать на довольно надежном Intel G31 + E8400?
Записан

Kyivstar 096-5-17-99-18
MTS 099-346-91-20


Продажа новых и апгрейд старых ПК, запчасти на ноутбуки. Покупка неисправных ноутбуков.

Продажа монет евро
N3CRO
Родился здесь
*******

Репутация: +64/-1
Offline Offline

Сообщений: 2 288



Расположение:
WWW


Email
« Ответ #4 : Февраль 14, 2018, 16:04:44 »

это ж ЕВГА, вы чего,+1к за брэнд Веселый
Записан
newbe
Продавец
***

Репутация: +11/-0
Offline Offline

Сообщений: 233

Автор объявления

Email
« Ответ #5 : Февраль 14, 2018, 17:24:13 »

В чем выгода взять мать с полудохлым чипсетом за 850, если до 800 можно найти мать на довольно надежном Intel G31 + E8400?

Цей "напівдохлий" чіпсет я вже юзаю десь рік або більше. Нарікань немає. Беручи бв завжди є ризик. Не думаю, що з моєю платою він вищий за середній по палаті (775 сокет).

Щодо вигоди - я ніде не писав, що це найвигідніша пропозиція. Знайшли вигідніше - купуйте. Я не нав'язуюсь.
Мені, наприклад, не надто подобається G31. Я віддав би перевагу саме своєму варіанту, якби переді мною стояв вибір.



это ж ЕВГА, вы чего,+1к за брэнд Веселый

Я дуже скромний.
Записан
Felis Domestica
Администраторы
Родился здесь
*******

Репутация: +255/-12
Offline Offline

Сообщений: 16 863



Расположение:
Сєло Полтава


WWW
« Ответ #6 : Февраль 14, 2018, 17:33:41 »

В чем выгода взять мать с полудохлым чипсетом за 850, если до 800 можно найти мать на довольно надежном Intel G31 + E8400?

Цей "напівдохлий" чіпсет я вже юзаю десь рік або більше. Нарікань немає. Беручи бв завжди є ризик. Не думаю, що з моєю платою він вищий за середній по палаті (775 сокет).

Щодо вигоди - я ніде не писав, що це найвигідніша пропозиція. Знайшли вигідніше - купуйте. Я не нав'язуюсь.
Мені, наприклад, не надто подобається G31. Я віддав би перевагу саме своєму варіанту, якби переді мною стояв вибір.
Вот только не нужно по ушам ездить. Лохов здесь нет.
"Вищий за середній по палаті". У nVidia? Чипсеты nForce? А ничего, что матери с такими чипсетами вёдрами выбрасывают? Начиная с S754/939/AM2/AM3 и ноутовские.
И если уже USB поотваливались, значит плата полудохлая, и Вы пытаетесь впарить какому-нибудь несведущему барахло.
А то, что "год работало" - это особенность nForce, вместо того, чтобы сразу сдохнуть, оно может глюкаво "кое-как" работать, особенно если периодически прогревать феном.
Записан

Kyivstar 096-5-17-99-18
MTS 099-346-91-20


Продажа новых и апгрейд старых ПК, запчасти на ноутбуки. Покупка неисправных ноутбуков.

Продажа монет евро
newbe
Продавец
***

Репутация: +11/-0
Offline Offline

Сообщений: 233

Автор объявления

Email
« Ответ #7 : Февраль 14, 2018, 17:47:47 »


Шановні потенційні покупці!!! Будьте уважні! Прийміть до уваги думки експертів "наярмарки", перш ніж наважитися придбати даний лот! Експерти вважають його ненадійним, називають "трупом", і попереджають, що я начебто хочу "впарити" сумнівну річ.

Що є не так. І з їх думкою я не згоден. Ну та нічо, бог мені нам суддя. От тільки його, мабуть, нема (бога).


материнка - считайте труп, процу цена 3 копейки, а вы хотите 850 грн?
вы оцениваете свой юсби контроллер в 750 грн?

Не згоден категорично. Материнка робоча. Але з нюансом. Ви вважаєте, що вона не надійна - проходьте далі, не затримуйтесь. Але, все одно, дякую за коментар.

Щодо ціни. Контролеру з процесором ціна десь гривень 150. Плата - десь 700 виходить.

На перевірку 2 тижні даю. Можете взяти поюзати, на 13 день повернете, я вам гроші назад.



В чем выгода взять мать с полудохлым чипсетом за 850, если до 800 можно найти мать на довольно надежном Intel G31 + E8400?

Цей "напівдохлий" чіпсет я вже юзаю десь рік або більше. Нарікань немає. Беручи бв завжди є ризик. Не думаю, що з моєю платою він вищий за середній по палаті (775 сокет).

Щодо вигоди - я ніде не писав, що це найвигідніша пропозиція. Знайшли вигідніше - купуйте. Я не нав'язуюсь.
Мені, наприклад, не надто подобається G31. Я віддав би перевагу саме своєму варіанту, якби переді мною стояв вибір.
Вот только не нужно по ушам ездить. Лохов здесь нет.
"Вищий за середній по палаті". У nVidia? Чипсеты nForce? А ничего, что матери с такими чипсетами вёдрами выбрасывают? Начиная с S754/939/AM2/AM3 и ноутовские.
И если уже USB поотваливались, значит плата полудохлая, и Вы пытаетесь впарить какому-нибудь несведущему барахло.
А то, что "год работало" - это особенность nForce, вместо того, чтобы сразу сдохнуть, оно может глюкаво "кое-как" работать, особенно если периодически прогревать феном.

Знаєте, це властивість усіх чіпсетів, що вони здихають не зразу. Якийсь конкретний через 10 років, якийсь через 5, якийсь через 1, якийсь ще швидше. Селяві. А щодо прогріву, то не грів ні разу. Так і живу.

P.S. "Ви" з великої букви не варто. До всіх цілком нормально писати "ви". "Ви" з великої - для виключних випадків, наприклад, до людини яку ви щиро і надзвичайно глибоко поважаєте. І то не обов'язково.
« Последнее редактирование: Ноябрь 11, 2018, 11:45:59 от newbe » Записан
Felis Domestica
Администраторы
Родился здесь
*******

Репутация: +255/-12
Offline Offline

Сообщений: 16 863



Расположение:
Сєло Полтава


WWW
« Ответ #8 : Февраль 14, 2018, 18:26:46 »



Шановні потенційні покупці!!! Будьте уважні! Прийміть до уваги думки експертів "наярмарки", перш ніж наважитися придбати даний лот! Експерти вважають його ненадійним, називають "трупом", і попереджають, що я начебто хочу "впарити" сумнівну річ.

Що є не так. І з їх думкою я не згоден. Ну та нічо, бог мені суддя. От тільки його, мабуть, нема (бога).


материнка - считайте труп, процу цена 3 копейки, а вы хотите 850 грн?
вы оцениваете свой юсби контроллер в 750 грн?

Не згоден категорично. Материнка робоча. Але з нюансом. Ви вважаєте, що вона не надійна - проходьте далі, не затримуйтесь. Але, все одно, дякую за коментар.

Щодо ціни. Контролеру з процесором ціна десь гривень 150. Плата - десь 700 виходить.

На перевірку 2 тижні даю. Можете взяти поюзати, на 13 день повернете, я вам гроші назад.



В чем выгода взять мать с полудохлым чипсетом за 850, если до 800 можно найти мать на довольно надежном Intel G31 + E8400?

Цей "напівдохлий" чіпсет я вже юзаю десь рік або більше. Нарікань немає. Беручи бв завжди є ризик. Не думаю, що з моєю платою він вищий за середній по палаті (775 сокет).

Щодо вигоди - я ніде не писав, що це найвигідніша пропозиція. Знайшли вигідніше - купуйте. Я не нав'язуюсь.
Мені, наприклад, не надто подобається G31. Я віддав би перевагу саме своєму варіанту, якби переді мною стояв вибір.
Вот только не нужно по ушам ездить. Лохов здесь нет.
"Вищий за середній по палаті". У nVidia? Чипсеты nForce? А ничего, что матери с такими чипсетами вёдрами выбрасывают? Начиная с S754/939/AM2/AM3 и ноутовские.
И если уже USB поотваливались, значит плата полудохлая, и Вы пытаетесь впарить какому-нибудь несведущему барахло.
А то, что "год работало" - это особенность nForce, вместо того, чтобы сразу сдохнуть, оно может глюкаво "кое-как" работать, особенно если периодически прогревать феном.

Знаєте, це властивість усіх чіпсетів, що вони здихають не зразу. Якийсь конкретний через 10 років, якийсь через 5, якийсь через 1, якийсь ще швидше. Селяві. А щодо прогріву, то не грів ні разу. Так і живу.

P.S. "Ви" з великої букви не варто. До всіх цілком нормально писати "ви". "Ви" з великої - для виключних випадків, наприклад, до людини яку ви щиро і надзвичайно глибоко поважаєте. І то не обов'язково.

Вот это бред...
Не знаете вопроса - не стоить умничать. По грамматике то же самое.
Записан

Kyivstar 096-5-17-99-18
MTS 099-346-91-20


Продажа новых и апгрейд старых ПК, запчасти на ноутбуки. Покупка неисправных ноутбуков.

Продажа монет евро
newbe
Продавец
***

Репутация: +11/-0
Offline Offline

Сообщений: 233

Автор объявления

Email
« Ответ #9 : Февраль 14, 2018, 23:58:58 »


Знаєте, це властивість усіх чіпсетів, що вони здихають не зразу. Якийсь конкретний через 10 років, якийсь через 5, якийсь через 1, якийсь ще швидше. Селяві. А щодо прогріву, то не грів ні разу. Так і живу.

P.S. "Ви" з великої букви не варто. До всіх цілком нормально писати "ви". "Ви" з великої - для виключних випадків, наприклад, до людини яку ви щиро і надзвичайно глибоко поважаєте. І то не обов'язково.

Вот это бред...
Не знаете вопроса - не стоить умничать. По грамматике то же самое.

Щодо граматики можемо не дискутувати. Ми ж-бо не мовознавці.
Записан
soile
Родился здесь
*******

Репутация: +225/-2
Offline Offline

Сообщений: 11 771



Расположение:
Полтава ул.Пушкина 49 пн-пт. с 9.00 до 19.00 сб. с 10.00 до 16.00 без выходных и перерывов!


WWW Email
« Ответ #10 : Февраль 15, 2018, 00:25:15 »

“Ну та нічо, бог мені суддя. От тільки його, мабуть, нема (бога).”

  В третьей заповеди Божией говорится: «Не поминай имени Господа Бога твоего всуе».
  Не поминай всуе - значит не поминай понапрасну!
Записан

050 50 676 50       097 455 61 55
newbe
Продавец
***

Репутация: +11/-0
Offline Offline

Сообщений: 233

Автор объявления

Email
« Ответ #11 : Февраль 15, 2018, 00:30:25 »

“Ну та нічо, бог мені суддя. От тільки його, мабуть, нема (бога).”

  В третьей заповеди Божией говорится: «Не поминай имени Господа Бога твоего всуе».
  Не поминай всуе - значит не поминай понапрасну!

Не вірю в казки давніх євреїв, чим "Старий заповіт", власне, є.
Записан
soile
Родился здесь
*******

Репутация: +225/-2
Offline Offline

Сообщений: 11 771



Расположение:
Полтава ул.Пушкина 49 пн-пт. с 9.00 до 19.00 сб. с 10.00 до 16.00 без выходных и перерывов!


WWW Email
« Ответ #12 : Февраль 15, 2018, 00:34:55 »

“Ну та нічо, бог мені суддя. От тільки його, мабуть, нема (бога).”

  В третьей заповеди Божией говорится: «Не поминай имени Господа Бога твоего всуе».
  Не поминай всуе - значит не поминай понапрасну!

Не вірю в казки давніх євреїв, чим "Старий заповіт", власне, є.
вопрос веры это дело каждого, зачем тогда так пишите, если не веруете в Бога?
Записан

050 50 676 50       097 455 61 55
newbe
Продавец
***

Репутация: +11/-0
Offline Offline

Сообщений: 233

Автор объявления

Email
« Ответ #13 : Февраль 15, 2018, 19:59:38 »

“Ну та нічо, бог мені суддя. От тільки його, мабуть, нема (бога).”

  В третьей заповеди Божией говорится: «Не поминай имени Господа Бога твоего всуе».
  Не поминай всуе - значит не поминай понапрасну!

Не вірю в казки давніх євреїв, чим "Старий заповіт", власне, є.
вопрос веры это дело каждого, зачем тогда так пишите, если не веруете в Бога?

Дуркую.
Записан
corvus77
Продавец
***

Репутация: +5/-0
Offline Offline

Сообщений: 54


« Ответ #14 : Февраль 16, 2018, 00:58:14 »

Дуркую.
Однозначно,с шапки темы  Плачущий
Записан
newbe
Продавец
***

Репутация: +11/-0
Offline Offline

Сообщений: 233

Автор объявления

Email
« Ответ #15 : Ноябрь 08, 2018, 21:02:12 »

UP.

Материнська плата все ще жива, експлуатується... Пишу ось з компа, основою якого вона є...
Записан
Теги: Материнские платы 
Страниц: [1]
Печать
Перейти в: